Медичну онлайн-консультацію з ізраїльськими лікарями впроваджено на Полтавщині

Медичну онлайн-консультацію з ізраїльськими лікарями впроваджено на Полтавщині

У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сьогодні вперше зв'язались за допомогою скайпу з представниками закордонної клініки «Мігдал Медікал». Більше про це знають наші журналісти. 

У Центрі екстреної медичної допомоги презентували телемедичний консультативно-діагностичний проект. Останній створено у рамках Меморандуму «Про співробітництво в галузі охорони здоров'я з використанням телемедичних технологій» з ізраїльською компанією «Мігдал Медікал».

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Правильно сформульованна ціль самої реформи. Те що ми сьогодні впроваджуємо, нібито так легко, компоненти цієї реформи лягають в площину, а для кого це робилось? Це робилось для людини.

Наразі пацієнти - мешканці Полтавщини - зможуть проконсультуватись в режимі «on-line» з ізраїльськими лікарями. Такий скайп-зв'язок проводитимуть, зазначають фахівці, у разі незрозумілого вітчизняним медикам діагнозу пацієнта. Або якщо останній не згоден з висновками свого лікаря. Також планується on-line-консультування під час оперативних втручань та проведення відеоконференцій для дистанційного навчання персоналу.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Ми сьогодні у медицині катастроф дивимося можливості розвитку телемедичних комунікацій, які можна зробити у межах нашої області та які можна зробити за межами нашої області, щоб проконсультувати пацієнтів.

Також у планах - навчання та стажування наших медичних працівників у провідних клініках Ізраїлю. Фахівці зазначають: це перший в Україні приклад такої співпраці.

Стрічка новин