Старшокласники влаштували флешмоб із читання

Полтавська молодь одночасно цитувала улюблені рядки з творів Олеся Гончара. Таким оригінальним способом згадали про 100-ту річницю від Дня народження письменника у юнацькій бібліотеці, яка носить його ж ім`я. Більше про це - у матеріалі Анни Ружін.

У холі бібліотеки цього дня старшокласники влаштували флешмоб: одночасно читали прозові рядки з книги земляка Олеся Гончара. Тетяна Овчаренко - вчитель одинадцятикласників - вважає, що такий флешмоб необхідний для молоді. Тож саме тому, вони сьогодні тут.

Тетяна Овчаренко, вчитель української мови та літератури Полтавської ЗОШ №29

- Два місяці і одинадцятикласники будуть здавати ЗНО. А творчість Олеся Гончара включена до програми ЗНО. Враховуючи те, що надзвичайно цікава організація цього заходу була, то учні із задоволенням одержували нову для себе інформацію.

Старшокласники певні: Олесь Гончар - це видатна постать.

Віталіна Остапчук, завітала на флешмоб «Читаємо Гончара»

- Письменник, який боровся в принципі за молодь, молоду культуру, і я взагалі поважаю людей, які пройшли війну і не побоялися сказати про це.

У бібліотеці імені Олеся Гончара до 100-річного ювілею письменника підготували цілий цикл заходів.

Марина Максименко, директор Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Гончара 

- Ми організували цілий ряд заходів під назвою «Непроменальний Олесь Гончар». Це все для того, щоб зацікавити нашу молодь, молодих користувачів до прочитання та ширшого пізнання життя і творчості Олеся Гончара.

Олесь Гончар - автор великої кількості романів, повістей та оповідань. Його шлях у літературі можна охарактеризувати, як постійний пошук, а мову творів, як один з кращих зразків сучасної української літературної мови.

Стрічка новин