Карикатуристам вдалося об'єднати «Гумор і космос»

У Полтавському музеї авіації і космонавтики відкрилася виставка у рамках Міжнародного фестивалю карикатури «Карлюка». Митці представили більше 20 картин. Сміялася та пізнавала космос і наша знімальна група.

Полтавський музей авіації і космонавтики гостинно зустрічає карикатуристів з виставкою «Гумор і космос». Такий захід у нашому місті проводиться вже втретє у рамках Міжнародного фестивалю «Карлюка-2018». 

Марина Макарова, зав. науково-дослідним сектором Полтавського музею авіації і космонавтики

- Презентуємо виставку, твори різних митців, різних художників, з різних кінців світу. Об'єднали ми в цій виставці 28 робіт відомих художників-карикатуристів з 5 чоловік.

На виставці представили роботи Андрія Попова, Олексія Кустовського, Ігоря Лук'янченка, Костянтина Сюннерберга та Володимира Казаневського. Організатори виставки зізнаються: Музей авіації та космонавтики для її проведення обрали не випадково. 

Михайло Шлафер, організатор Міжнародного фестивалю карикатури «Карлюка»

- Тому що ми намагаємось популяризувати Полтаву та Полтавщину у сфері туризму, у сфері бренду. Маючи чудовий музей космонавтики, було би зовсім неправильно це не популяризувати у всьому світі.

Переглянути виставку цього дня до музею прийшло чимало полтавців.

Олена Никифоренко, відвідувачка виставки

- Андрій Пушкарьов, директор Полтавського музею авіації і космонавтики, запросив мене на цей захід. Він сказав: приходь обов'язково, запрошую тільки друзів. Але я коли потрапила до дверей музею, я зрозуміла, що друзів у пана Пушкарьова багато.

Виставка «Гумор і космос» у Полтавському музеї авіації і космонавтики триватиме до кінця тижня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію