Полтавців закликають добровільно здати зброю

Полтавців закликають добровільно здати зброю

З 1 по 30 квітня мешканці Полтавщини можуть добровільно здати зброю правоохоронцям. Добровільна здача вогнепальної зброї і бойових припасів до неї, звільняє їх власників від відповідальності, повідомляє прес-служба поліції Полтавщини.

Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то надалі після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Правоохоронці нагадують, що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Стрічка новин