Поліція Полтавщини продовжує допомагати потерпілим від паводку

Поліція Полтавщини продовжує допомагати потерпілим від паводку

Поліція забезпечує об’їзди затоплених та пошкоджених паводком ділянок доріг, рятувальники відкачують воду та допомагають населенню евакуюватися із заводнених територій, а дорожні служби вживають заходів щодо відновлення руху транспортних засобів на пошкоджених ділянках автодоріг. Про це повідомили на сторінці поліції в соцмережі.

Ураховуючи складну паводкову ситуацію на Полтавщині, рекомендують при плануванні поїздок врахувати наступну інформацію:

1-го квітня, на автодорозі «Диканька – Решетилівка – Велика Рудка - Суми – Полтава» в селі Веселівка через прорив дамби, сталося затоплення проїжджої частини. Станом на 2-ге квітня рух автотранспорту відновили. Однак, періодично можуть виникати складності в русі.

У селі Лютенька, Гадяцького району, талими водами підтоплені близько десяти будинків. Рятувальники та поліція допомагають місцевому населенню. 

З 1-го квітня на автодорозі «Полтава – Суми», на відрізку дороги між селом Деревки та Любка, Котелевського району, у зв’язку із затопленням проїжджої частини та насипу узбіччя, працівниками Автодору тимчасово обмежили рух транспортних засобів. Нещодавно ту ділянку відновили.

На території Лубенського району автодорога «Лубни – Кононівка», на відстані 400 метрів від села Кононівка, через паводок утворилася вимоїна проїжджої частини. На даний час перекрита одна смуга руху та проводяться ремонтні роботи.

Також на автодорозі «Лубни – с. Засулля» обмежено рух вантажних автомобілів на мосту через річку Сула. 

На території Чорнухинського району частково підтоплені села Луговики, Бубни та прибуває вода до сіл Вороньки, Мелехи та Загребелля.

Екстрені служби працюють у посиленому режимі. 

"Шановні мешканці області! Дотримуйтесь правил особистої безпеки. Допомагайте один одному. Особливо слідкуйте за дітьми та літніми людьми. А у разі потрапляння в біду – негайно телефонуйте «102» або «101». Ми обов’язково прийдемо на допомогу!"

Стрічка новин