Поліція Полтавщини продовжує допомагати потерпілим від паводку

Поліція забезпечує об’їзди затоплених та пошкоджених паводком ділянок доріг, рятувальники відкачують воду та допомагають населенню евакуюватися із заводнених територій, а дорожні служби вживають заходів щодо відновлення руху транспортних засобів на пошкоджених ділянках автодоріг. Про це повідомили на сторінці поліції в соцмережі.

Ураховуючи складну паводкову ситуацію на Полтавщині, рекомендують при плануванні поїздок врахувати наступну інформацію:

1-го квітня, на автодорозі «Диканька – Решетилівка – Велика Рудка - Суми – Полтава» в селі Веселівка через прорив дамби, сталося затоплення проїжджої частини. Станом на 2-ге квітня рух автотранспорту відновили. Однак, періодично можуть виникати складності в русі.

У селі Лютенька, Гадяцького району, талими водами підтоплені близько десяти будинків. Рятувальники та поліція допомагають місцевому населенню. 

З 1-го квітня на автодорозі «Полтава – Суми», на відрізку дороги між селом Деревки та Любка, Котелевського району, у зв’язку із затопленням проїжджої частини та насипу узбіччя, працівниками Автодору тимчасово обмежили рух транспортних засобів. Нещодавно ту ділянку відновили.

На території Лубенського району автодорога «Лубни – Кононівка», на відстані 400 метрів від села Кононівка, через паводок утворилася вимоїна проїжджої частини. На даний час перекрита одна смуга руху та проводяться ремонтні роботи.

Також на автодорозі «Лубни – с. Засулля» обмежено рух вантажних автомобілів на мосту через річку Сула. 

На території Чорнухинського району частково підтоплені села Луговики, Бубни та прибуває вода до сіл Вороньки, Мелехи та Загребелля.

Екстрені служби працюють у посиленому режимі. 

"Шановні мешканці області! Дотримуйтесь правил особистої безпеки. Допомагайте один одному. Особливо слідкуйте за дітьми та літніми людьми. А у разі потрапляння в біду – негайно телефонуйте «102» або «101». Ми обов’язково прийдемо на допомогу!"

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію