У Полтаві відбулося чергове засідання у справі Геннадія Кернеса

У Полтаві відбулося чергове засідання у справі Геннадія Кернеса

Мера Харкова Геннадія Кернеса звинувачують у викраденнях, погрозах вбивства та тортурах активістів харківського Євромайдану взимку 2014 року. 

На минулому засіданні, що відбувалося 19-го березня, розглянули речові докази сторони звинувачення. Сьогодні ж було заплановано допит 14-ти свідків. Останні до зали не з'явилися. У зв'язку з регулярною неявкою свідків до суду, прокурор запропонував примусово викликати їх за справою. Суд погодив таке рішення. 

Також прокурор запропонував змінити порядок розгляду доказів, переглянувши спочатку докази сторони захисту, а вже потім прослухати свідків обвинувачення. Однак, адвокати Геннадія Кернеса виступили проти, пояснивши свою позицію статтею 349-ою, частиною першою про порядок дослідження доказів, тож суд не ухвалив це клопотання.

Наступне судове засідання заплановане на 23 квітня. 

Олександр Русін, адвокат

- Поки ми не допитаємо свідків звинувачення, до допиту свідків захисту ми перейти не можемо. Причина проста - закон цього не дозволяє. Я у цій частині категорично не згоден і проти задоволення клопотання сторони звинувачення про зміну порядку.

Стрічка новин