«Полтавська платформа» здійснюватиме моніторинг виконання проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Відповідний меморандум з громадською організацією підписали керівники профільного обласного Департаменту. Документ передбачає партнерство та співпрацю. Детальніше про нього - у нашому сюжеті.

В обласному Департаменті охорони здоров'я сьогодні підписують меморандум. Керівництво останнього укладає угоду про співпрацю з громадською організацією «Полтавська платформа». Пов'язано це з реалізацією моніторингу Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Він спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я.

Альона Гончаренко, директор ГО «Полтавська платформа»

- Цей проект діє з 2015 року між Світовим Банком та Департаментом охорони здоров'я Полтавської області . Зараз проект виконано на 48%. Весь план закупівель передбачений. Загальна вартість проекту більше 41 мільйона доларів.

Відтепер громадська організація «Полтавська Платформа» спільно з Київською школою економіки проводитимуть моніторинг закупівель, які були організовані Департаментом охорони здоров'я Полтавської області за правилами Світового Банку.

Альона Гончаренко, директор ГО «Полтавська платформа»

- Перший - це безпосередньо моніторинг тендерних всіх закупівель, які будуть відбуватися в рамках цього проекту. Друге - це інформаційна складова, тобто громадською організацією будуть виконуватися поширення інформації про діяльність проекту, про забезпечення тими необхідними матеріалами, які будуть закуплятись в рамках цього проекту. І третє - це отримання зворотнього зв'язку.

Одна з останніх поставок, яку чекають медики, - 35 автомобілів для доставки медикаментів, аналізів та 7 пересувних амбулаторій для Полтавської області.

Стрічка новин