Майже 12 тисяч гривень зібрали волонтери під час благодійного забігу

Минулими вихідними фонд «Серце до серця» запросив полтавців об'єднатися заради здоров'я дітей. Марафон зібрав недільним ранком майже 200 фанатів здорового способу життя та благодійників. 5 кілометрів забігу подолали і мої колеги.

Марія Лісніченко, журналіст

- Перші теплі весняні дні і сьогодні полтавці вийшли на марафон. Вони біжать не лише заради свого здоров'я, а й здоров'я дітей з вадами слуху. Сьогодні тут немає переможців та переможених.

Взяти участь у благодійній акції зголосилося майже 200 бігунів. Зробивши внесок у 50 гривень, кожен з них не лише зарядився позитивом, а й долучився до шляхетної справи. Забіг «Біжу заради здоров'я дитини» за кілька годин акції зібрав 11 993 гривні.

Михайло Харів, організатор благодійного марафону

- Зареєстровано вже більше ніж 200 учасників, це тих, що заповнили анкети. Також у нас є 2 намети, для тих, хто не зареєструвався, тобто люди підходять і можуть на місці зареєструватися. Мета - зібрати кошти для закупівлі обладнання в дитячу міську лікарню на Шевченка.

Для участі в забігу зареєструвалися чоловіки та жінки різного віку. Серед охочих пробігти 5 кілометрів заради гарної справи і Поліна.

Поліна Колганова, бере участь у благодійному марафоні

- Прийшла сьогодні отримати позитивні емоції, відкрити сезон ну і, звісно, зробити благодійний внесок в добру справу.

Не лише молодь сьогодні одягла кросівки та вирушила на дистанцію. Найстаршому з учасників - 70 років, наймолодшим - близько чотирьох. Один з досвідчених учасників - Олександр Осадчий. Йому - 57. Марафонець говорить: протягом останнього року намагається не пропускати жодного забігу.

Олександр Осадчий, бере участь у благодійному марафоні

- Було важко, чомусь від незвички ноги боліли, але я витримав, ще й молодих там пообгоняв багатенько.

Виявив бажання допомогти полтавській малечі з вадами слуху Ї. Юнак з Китаю, але вже 11 років живе та працює у нашому місті.

Ї Бао, бере участь у благодійному марафоні

- Це просто можна отримати гарний настрій, та відчуття того, що це допоможе комусь. Це просто гарна справа.

Організатори запевняють, що це - лише початок збору коштів. Протягом квітня на полтавців чекає низка благодійних акцій, серед яких велопробіг, концерти та свята. Основна мета благодійного фонду «Серце до серця» цьогоріч - зібрати якомога більше коштів на обладнання для отоларингологічного відділення обласної дитячої лікарні.

Стрічка новин