«Дитинство без книги - не дитинство»

Під таким девізом пройшов IV етап фестивалю юнацької та дитячої творчості «У світі Астрід Ліндгрен». Його влаштували з нагоди 110-річчя від Дня народження шведської письменниці Астрід Ліндгрен за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Це вже IV етап фестивалю юнацької та дитячої творчості «У світі Астрід Ліндгрен». Учасники змагаються у двох номінаціях: «Літературознавство» та  «Театралізація». Дівчинка у короткій сукенці з косичками та великих чоловічих черевиках - так виглядає цього дня героїня твору Астрід Ліндгрен «Пеппі Довга Панчоха». 

Софія Кравченко, виконує роль Пеппі

- Я думаю, Пеппі вона надзвичайно енергійна та весела, впевнена у собі дівчинка і мені здається дружелюбна.

Марія Дмитрієва цього дня у ролі Карлсона, який живе на даху. Тому образ - відповідний.

Марія Дмитрієва, виконує роль Карлсона

- Ну, це дуже цікава особистість, мені здається, що це дорослий, який залишився ще дитиною. Він хвалькуватий і, звісно, любить солодощі. Ось у мене є вареннячко (показує).

Цього дня маленькі театрали зображали Пеппі, Карлсона та Роні - доньку розбійника. 

Олена Ульяніч, голова ГО «Педагогічний центр «Академія»

- Учасники фестивалю могли обирати, який уривочок та з якого твору вони будуть інсценізувати. Головне, для нас, як організаторів, щоб діти прочитали відповідну книжку і спробували перевтілитися в героїв цієї книги.

Виступи усіх конкурсантів оцінювало журі, а кращих відзначили нагородами. Організатори певні: такий конкурс допоможе дітям виховати любов до книги. 

Олена Ульяніч, голова ГО «Педагогічний центр «Академія»

- Вона своїми книгами дає можливість дітям побачити, як можна класно прожити своє дитинство, як можна гратися. Також, як дорослі можуть ставитися до дітей і підтримувати їх ініціативи та пустощі.

Крім театральних постановок, учасники фестивалю презентували виставку малюнків.

Стрічка новин