В Оржиці обговорили протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією

В Оржиці обговорили протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією

Днями, заступник голови Оржицької РДА С. Перетятько, провів засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією. У ході засідання, розглянули питання про внесення змін до посадового складу ради та про затвердження плану роботи КР на 2018 рік. Про це йдеться на сайті Оржицької РДА.

Гостро обговорювали питання низького рівня обізнаності населення про туберкульоз та ВІЛ-інфекцію. Головний лікар Оржицької ЦРЛ Наталія Ковтун, звернула увагу на розширенні можливостей тестування жителів району на ВІЛ І та ІІ типу на рівні ФАПів, а також на закупівлі швидких тестів для обстеження груп ризику. 

“Електронний реєстр хворих на туберкульоз не проводять через відсутність належного матеріально-технічного забезпечення фтизіатричного кабінету”, - повідомила головний лікар ЦРЛ. 

Начальник відділу освіти Наталія Стасенко, запропонувала залучати медичних працівників до проведення заходів, приурочених соціально значущим датам (пов’язаних з наркоманією, ВІЛ-інфекцією/СНІДом, туберкульозом), у формі лекцій, виховних годин, бесід, переглядів відеофільмів, випуску санітарних бюлетенів.

Стрічка новин