Суд виніс вирок жительці Полтавщини, яка вбила батька

Суд виніс вирок жительці Полтавщини, яка вбила батька

Сім років та шість місяців позбавлення волі отримала жителька Кобеляцького району, яка вбила 64-річного батька. Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 26 березня відповідний вирок виніс Полтавський районний суд.

Вбивство сталося 17 червня минулого року близько 20:00. Обвинувачена разом з батьком та співмешканцем розпивали вдома спиртні напої. Між жінкою та її батьком виникла сварка. Вона вдарила потерпілого ногою в груди, після чого тричі вдарила його по голові металевим кухлем.

На світанку співмешканець викопав у сараї яму й вони разом з обвинуваченою перенесли туди тіло та закопали. Сусідам пояснили, що пенсіонера забрав у Дніпродзержинськ його син.

Пізніше, розпиваючи алкоголь з подругою, жінка розповіла їй про вбивство батька. Подруга повідомила дільничого інспектора поліції, який почав шукати потерпілого. В цей час обвинувачена зі співмешканцем переховувалися в іншій місцевості. Проте їх затримали.

Жінка визнала власну вину. Її засудили за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Доки вирок не набере законної сили, обвинувачену триматимуть під вартою. Вирок можна оскаржити в Апеляційному суді Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Стрічка новин