У Машівці обговорили досягнення у проекті "Я маю право!"

У Машівці обговорили досягнення у проекті "Я маю право!"

У приміщенні Машівської РДА, відбулося перше засідання Машівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення в 2018 році. Де розглянули 6 питань відповідно до плану роботи. Про це йдеться на сторінці ради у соцмережі.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної МКМР Віталія Човновного.

У центрі уваги - правова освіта населення району, реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Про стан виконання Програми правової освіти населення району протягом 2017 року доповів керівник Машівського бюро правової допомоги, заступник голови МКМР Максим Дворовенко .

Також Максим Дворовенко поінформував присутніх, що вже зроблено в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» протягом 2017 року. Розповів про актуальні питання надання безоплатної правової допомоги населенню Машівського району протягом 2017 року. Обговорив з учасниками засідання умови проведення районного огляду – конкурсу на кращого знавця Конституції України та права серед учнів 11 - х класів навчальних закладів району.

На засіданні Машівської районної МКМР з правової освіти населення розглянули питання про послуги патронату у захисті прав дітей. Про роботу в цьому напрямку доповіла начальник служби у справах дітей Олена Пасхалова.

Оскільки булінг – це вид насилля (цькування однієї дитини іншою), агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, то з профілактичною метою на засіданні МКМР прийняли рішення про необхідність проведення роз’яснення серед педагогів шкіл, виховні бесіди із учнями навчальних закладів. Учасники заходу домовилися про співпрацю місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів і закладів освіти у напрямку попередження булінгу (кібербулінгу) в навчальних закладах району.

Насамкінець, учасники засідання обмінялися досвідом роботи у напрямку правової освіти населення та з кожного питання прийняли відповідні рекомендації.

Стрічка новин