Рятувальники розпочали масштабні перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей

В обласному управлінні Державної службі з надзвичайних ситуацій відбулася відео-нарада з колегами з Києва. На засіданні побувала і наша знімальна група.

У п'ятницю за дорученням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін дав старт масштабним перевіркам об'єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки. У Полтаві з цього приводу пройшла відео-нарада зі столичними рятувальниками.

У ДСНС говорять: перевірка буде проводитись не тільки у торговельних закладах. Рятувальники завітають також до об'єктів охорони здоров'я, шкіл та дитсадків.

Ігор Рубченко, заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області

- Особлива вага буде звертатися на шляхи евакуації, на справність систем протипожежного захисту, забезпеченість даних закладів первинними засобами пожежогасіння.

У Полтаві першим пройшов перевірку торгово-розважальний центр «Київ».

Ігор Рубченко, заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області

- Як показало, торговельний центр більш-менш готовий до завдання (роботи).

Рятувальники запевняють: заклади, які не пройдуть перевірку будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Графік перевірок міських об'єктів буде зроблений вже в понеділок. Результати і матеріали останніх будуть у вільному доступі.

Стрічка новин