Повітряні кульки та інформаційні листівки у центрі міста

Представники податкової служби спільно з волонтерами провели акцію з метою привернення уваги полтавців до деклараційної кампанії. На листівках були зазначені категорії громадян, які мають задекларувати свої статки, а також інша інформація про кампанію, що триватиме до 1 травня.

В Україні триває кампанія з декларування. З 1 січня по 1 травня у полтавців є можливість задекларувати свої доходи за 2017 рік. Аби нагадати по цей обов'язок, працівники податкової інспекції міста разом з волонтерським загоном «Податківець» вирушили на акцію у центрі міста.

Євгенія Деркач, волонтер загону «Податківець»

- Ми з волонтерами сьогодні роздаємо дітям кульки, та їхнім батькам листівки з інформацією про те, як вони можуть задекларувати свої доходи.

Подруга Євгенії Валерія сьогодні також серед волонтерів. 

Валерія Телятник, волонтер загону «Податківець»

- Сьогодні ми допомагаємо податківцям роздавати листівки про декларацію та деклараційні доходи.

Ініціаторами акції виступили представники Державної податкової інспекції Полтави. Подібні заходи у місті проходять вже не вперше, і як говорять фахівці, вони насправді є дієвими. 

Тетяна Гуржій, завідуюча сектором організаційної роботи ДПІ у м.Полтаві

- Наразі кампанія декларування підходить, можна сказати, до завершення, тому що залишився місяць для подання обов'язкових декларацій. Тому сьогодні податківці міста Полтави, а також Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області вирішили провести традиційну акцію для того, щоб нагадати громадянам міста Полтави про деклараційну кампанію.

Податківці нагадали, що до 1 травня обов'язкові декларації мають подати громадяни, які отримували протягом 2017 року такі доходи: спадщина, дарунки, продаж рухомого чи нерухомого майна, здавання майна в оренду, інвестиційний прибуток, іноземні доходи, а також доходи, з яких минулого року не сплачувався податок. Говорили під час акції не лише про податки та декларації.

Олена Коробова, головний державний ревізор відділу доходів і зборів з фізичних осіб у ГУ ДФС Полтавської обл.

- Також громадяни з міста Полтави мають право подавати податкову декларацію з метою отримати податкову знижку, якщо вони у 2017 році отримували доходи у вигляді заробітної плати, а також сплачували кошти навчальним закладам, страхували себе або членів своєї сім'ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології.

Також працівники фіскальної служби закликали полтавців подавати декларації якомога раніше, аби уникнути черг. А також нагадали про можливість подання їх в електронному вигляді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію