Актори молодіжного театру «Anastasis» показали виставу у музеї Котляревського

На глядачів чекали три розповіді чоловіків, написаних Антоном Чеховим. Артисти запевняють: у фрагментах, продемонстрованих у залі музею, кожен чоловік має впізнати себе в одному з трьох радикально різних героях.

Іван Котляревський - по праву вважається батьком українського театру. Тож працівники літературного музею письменника не могли оминути увагою Міжнародний день театру. До святкування запросили приєднатися акторів молодіжного аматорського колективу «Anastasis». На прохання музейників артисти, а цього разу їх усього двоє, підготували композицію за роботою Антона Чехова «Что же нам скажут мужчины». 

Тарас Духовний, керівник молодіжного аматорського театру «Anastasis»

- Власне взяті 3 твори, взяті епізодично. В основі лежить сутність чоловіка у різних іпостасях, зокрема перший твір «О вреде табака», розкриває, як нині називають «підкаблучника»-чоловіка, який 33 роки живе в таких муках душевних.

Другий підготовлений твір має назву «Про кохання». Тут, на відміну від першого, зображено платонічну любов. Показано щирі почуття чоловіка до заміжньої жінки. Третім блоком виступу акторів став монолог Кості Треплева з п'єси «Чайка», де розкрито тему любові матері до сина. Перший та третій монологи цього дня читає Сергій Козубенко.

Сергій Козубенко, актор молодіжного аматорського театру «Anastasis»

- Ці два монологи, вони йдуть зовсім різні за своїм значенням. Один - такий більш комічний, другий - більш трагічний. І ось особливо в другому, потрібно щоб люди зрозуміли, що не треба ображатись на батьків. Вони обирають свою дорогу, а ти йди по своїй дорозі.

Театр здебільшого працює з класичною літературою, тож постановки за Антоном Чеховим для них - не нове завдання. Сьогодні на виступ колективу «Anastasis» прийшли постійні відвідувачі музею та шанувальники театрального мистецтва.

Стрічка новин