Пізнавальні факти про інтуїцію

Пізнавальні факти про інтуїцію

Всього 3% людей на Землі володіють добре розвиненою інтуїцією і користуються нею свідомо. Час від часу до свого шостого почуттю, як ще називають інтуїцію, прислухаються близько 20% населення планети. Цікаві факти про інтуїцію розкажуть про це маловивченому феномені докладніше.

Учені постійно проводять експерименти, метою яких є вивчення інтуїції. Завдяки різним дослідженням, встановили цікаву статистику. Так, люди з добре розвиненою інтуїцією в 5 разів рідше потрапляють в автомобільні аварії, в 7 разів рідше травмуються, в 5 разів рідше отримують раптові інфаркти на нервовому грунті, в 3 рази рідше страждають від неврозів і в 2 рази рідше страждають серцево-судинними захворюваннями.

Інтуїція не обов’язково присутній все життя. Вона може виявлятися і в певні моменти життя. Учені вважають, що рівень інтуїції підвищується у закоханих пар і у матерів, чиї діти ще не досягли 7-річного віку. Крім того, інтуїція часто добре розвинена у людей творчих професій: художників, акторів, музикантів і письменників.

Одним з різновидів інтуїції є побутова інтуїція. Таку інтуїцію часто називають здоровим глуздом. Володіючи побутової інтуїцією, людина здатна приймати правильне рішення навіть при нестачі об’єктивної інформації. Крім побутової існує також художня, технічна та професійна інтуїція.

Професіонали з високо розвиненою інтуїцією вже в найближчому майбутньому можуть стати невід’ємною частиною штату великих фірм і корпорацій. Вже зараз, наприклад, корпорація Microsoft щорічно витрачає мільйони доларів на розвиток інтуїції своїх працівників. Цей досвід не новий, так як з давнини фараони, царі та імператори прислухалися до порад астрологів, чаклунів і жерців, які надавали інформацію про невідомих факторах.

Історикам відома надзвичайно розвинена інтуїція Вінстона Черчілля. Так, під час Другої світової війни він запросив на вечерю трьох міністрів. Під час вечері почався повітряний наліт, і в якийсь момент Черчілль вийшов на кухню і звелів працівникам спуститися в притулок. Після цього він повернувся до гостей, а через деякий час в частину будинку, де знаходилася кухня, потрапила бомба. Біографи Черчілля стверджують, що британський прем’єр часто прислухався до внутрішнього голосу і брав багато рішень завдяки йому.

Стрічка новин