Полтавці замість вхідних дверей встановили металопластикову конструкцію

Остання більше подібна на міжкімнатні двері, аніж на надійний захист квартири. До того ж встановлена конструкція виявилася без замка. У фірмі, де полтавка робила замовлення, з себе відповідальність знімають. Кажуть: те, що замовили, те і встановили. Розібратися у цій ситуації намагалася наша знімальна група.

Чи варто замовляти вікна та двері за оголошенням? Або ж краще звернутися до перевірених фірм, послугами яких користувалися друзі або знайомі. Це - Лідія Кузьменко. Вона - пенсіонерка. Жінка давно хотіла змінити вхідні двері у своїй квартирі. Аж тут до неї завітали представники фірми, які якраз пропонують такі послуги. Рішення родина Лідії Кузьменко прийняла швидко. Домовились, заміряли параметри та склали договір. Але, говорить пані Лідія, представники фірми не виконали домовленості. Двері виявилися не такими, які очікували замовники.

Лідія Кузьменко, замовила двері

- Я значить, як глянула на ці двері, то звісно не погодилася, я в паніці: що ви привезли? Хіба воно скільки коштує, оця деревинка, дошка? А він говорить: ви таке замовляли. Кажу: я не замовляла такого. Навіть і замків немає: це ж або ж міжкімнатні, або ж в туалет двері. А він - не знаю, це справа смаку.

Анна Ружін, журналіст

- Ось такі нові двері отримали замовники, але замість замків - звичайна ручка.

Аби з`ясувати, коли ж нарешті будуть замки, ми разом із Лідією Іванівною зателефонували на фірму до підрядника ще 21 березня.

- Слухайте, скажіть будь-ласка, коли ви мені двері закінчите робити?

- Я просто говорив з Сергієм, ще вчора, він мені сказав, що монтажник сказав, що уже забрав замок. Він почав робити чи ще ні? 

- Немає його: ні вчора, ні сьогодні.

Після наших звернень, замок жінці таки встановили, але аж 26 числа. За словами Лідії Іванівни, до того подружжя майже 2 тижні було в якості вартових під дверима квартири. Жінка говорить: у неї є свідок, який чув про домовленість між нею та фірмою.

Ігор Юлін, сусід

- Сенс в чому заключається: вони обіцяли цій людині (Лідії Іванівні) броньовані двері. Вони сказали: броньовані двері, але те, що вони (вставили), пробачте, але у мене балконні двері майже аналог цьому стоїть.

Інша сторона, представники фірми, яка встановлювала двері, на камеру коментар з приводу цієї ситуації надавати відмовилися. Щоб розібратися з договором, який уклала Лідія Кузьменко з фізичною особою - підприємцем, ми звернулися за допомогою до юриста.

Богдан Яненко, юрист

- В даному випадку, я б все ж рекомендував, щоб перш, ніж підписувати подібні договори, необхідно звернутися до юриста, який би надав необхідні консультації, поради, а також зробив би правовий аналіз тих договорів, які вам пропонують.

Богдан Яненко радить: якщо товар не відповідає домовленості, приймати його не варто. 

Богдан Яненко, юрист

- В даному разі, якщо трапилася така ситуація і ви бачите, скажімо так, поставка дверей не тих, про які йшлося, ви після того, коли зробили зауваження і побачили, що на ваші зауваження немає належної реакції ви повинні встановити цей факт, підписавши відповідний акт.

На сьогодні родина Кузьменків радіє, що в дверях хоча б з`явився замок. Проте залишати цю ситуацію так - не збираються. Не виключено, що будуть звертатися до суду.

Стрічка новин