У Котельві стартувало буріння газовидобувної свердловини, яке проводитиме китайська нафтосервісна компанія

У Котельві стартувало буріння газовидобувної свердловини, яке проводитиме китайська нафтосервісна компанія

Днями, стартувало буріння газовидобувної свердловини №31 ПАТ «Укргазвидобування», яке неподалік Котельви здійснює китайська нафтосервісна компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Котелевської РДА у соцмережі.

З цієї нагоди, стрічку урочисто перерізали голова Котелевської РДА Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Луговий та керівники свердловини.

У вересні 2017 року Xinjiang Beiken Energy Engineering уклала з ПАТ «Укргазвидобування» контракт на буріння 24-х свердловин протягом в 2017-2019 рр. у Харківській і Полтавській областях. Договори підписані за результатами тендеру в системі ProZorro.

У Котелевському районі компанія планує провести протягом 4-6 місяців видобуток природного газу на глибині 6 тис м. Для цього встановили спеціальне модернізоване китайське обладнання та облаштували комфортні умови для праці. Всього свердловину обслуговуватимуть близько 30 спеціалістів з Китаю та майже 30 місцевих жителів.

"Впевнені, що цей старт буде успішний, а спільна праця задля зміцнення паливно-енергетичної незалежності нашої країни – плідною. Слова «Китайсько-українська дружба - назавжди!», написані китайськими літерами на великому червоному полотні, яке майоріло цього дня на буровій установці – є підтвердженням цьому", - зазначив голова Котелевської РДА Віктор Колос.

Стрічка новин