Які документи необхідно для реєстрації авторського права

Які документи  необхідно для реєстрації авторського права

То як же подати документи на реєстрацію авторського права?

З минулого року питаннями інтелектуальної власності опікується Міністерство економічного розвитку і торгівлі. На їхньому сайті розміщено бланк заяви і наведений перелік платежів.

Далі треба заповнити заявку та роздрукувати її.

Аби надалі не гаяти час, у пригоді стане Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності", яке знаходиться в м. Київ, на бульварі Лесі Українки, 26 (тел.: (044) 254-38-13, (044) 494-06-63, (044) 285-85-88). Там є різноманітні зразки заповнення заявок і реквізити для сплати квитанцій, а співробітниці докладно та грамотно консультують усіх відвідувачів (безкоштовно).

Якщо усі документи зібрано, їх потрібно скласти докупи виключно у паперову папку із зав'язками. У ній, звичайно, повинен бути і ваш роздрукований твір.

Таким чином, вміст папки для подання у Мінекономрозвитку, має бути таким:

Оплачені квитанції;

Заявка;

Твір;

Документ, що свідчить про факт і дату оприлюднення твору (у випадку,  якщо твір ще не оприлюднений, то і документи, які підтверджують публікацію, не вимагаються);

Може ще знадобитися довіреність, якщо заявку подає ваша довірена особа.

Папку ви надаєте безпосередньо працівникам Міністерства економічного розвитку (м. Київ, бульв. Дружби Народів, 28. Для цього у холі є велика скриня). 

Через кілька днів потрібно зателефонувати за номером: +380 (44) 596-67-54 і дізнатися вхідний номер. Приблизно за два місяці ви отримаєте Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. 

Стрічка новин