Полтавська філармонія готується до насиченої концертної весни

На найближчий місяць заклад запланував 4 великих заходів. Через незакінчений ремонт у власній будівлі, артисти філармонії збирають глядачів в інших залах. Концерти у березні та квітні, обіцяє дирекція закладу, готують полтавцям сюрпризи та оригінальні програми. Більше про них - розкажуть наші журналісти.

Репетиція камерного оркестру ім.Ахшарумова. У п'ятницю його музиканти вийдуть на сцену Полтавського театру ляльок разом із лауреатами міжнародних конкурсів скрипалькою Лідією Футорською та диригентом Сергієм Хоровцем. 

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Вони концертуючі, вони досить затребувані в Україні і досить поширена практика концертних виступів їх. Тому що вони виступали і в Харкові, вони виступали і в Сумах, в Тростянці. Раніше була погоджена програма. Цікаво те, що вони програму не повторюють. Вони різну програму показують в різних містах.

У Полтаві ж програма матиме два відділення. У першому буде класика, а в другом - «Турівські пісні» Левка Колодуба, які вперше виконуватимуться у нашому місті, а також твори словацьких композиторів. Полтавський слухач - вибагливий, тож зазвичай концертну програму, говорить Олег Тищик, доводиться ретельно продумувати та зважати на смаки місцевої публіки.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Полтава може пишатися тим, що і тут проводяться такі концерти різними колективами, я не говорю тільки за філармонію, і тим, що Полтава вміє цінувати це. Слухач - він вдячний, він вміє дякувати, якщо вже подобається, то подобається вже гарно.

Другого квітня на полтавців очікуватиме вечір баянного мистецтва від Івана Чурилова, а 19-го - оновлений склад ансамблю «Чураївна» виступатиме разом із солісткою Лідією Кретовою. 24 квітня камерний оркестр Ахшарумова знову вийде на сцену Полтавського лялькового театру. Тепер вже із саундтреками та рок-композиціями. Ці та інші заходи, говорять у філармонії, є підготовкою до 75-річного ювілею закладу, який відзначатимуть восени.

Стрічка новин