У Горішніх Плавнях відремонтували ванні кімнати відділення неврології міської лікарні

У Горішніх Плавнях відремонтували ванні кімнати відділення неврології міської лікарні

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков провів виїзну нараду, у ході якої проінспектував хід робіт з реконструкції санітарних кімнат для пацієнтів та медичного персоналу Горішньоплавнівської міської лікарні.

Участь у нараді взяли заступник міського голови Надія Угнічева, заступник головного лікаря міської лікарні з медичної частини Максим Крівченко.

Міський голова поінформував, що в рамках міської програми щодо підвищення рівня комфорту перебування пацієнтів, у міській лікарні нині створили належні умови в санітарних кімнатах, туалетах кардіологічного, травматологічного, дитячого соматичного, хірургічного, приймального, діагностичного відділеннях, клінічної лабораторії.

Днями, завершили капітальний ремонт двох туалетних та однієї ванної кімнат неврологічного відділення. Роботи виконали з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку та пацієнтів із неврологічними хворобами, які потребують особливої уваги та сторонньої допомоги. Виконали повну заміну мереж водопостачання, водовідведення, електричних мереж. Кімнати облаштовані гарним кахлем, встановили сучасну сантехніку. Санітарні кімнати не тільки відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам, а й мають охайний та приємний зовнішній вигляд. Пацієнти та медичний персонал задоволені такими позитивними змінами.

За підсумками виїзної наради, Дмитро Биков зауважив, що упродовж останніх двох років у двох корпусах Горішньоплавнівської міської лікарні, також здійснили заміну старих вікон на нові енергозберігаючі металопластикові, придбали функціональні ліжка, сучасну постільну білизну. Міський голова прокоментував: 

«Капітальні ремонти, спрямовані на покращення умов перебування в міській лікарні, продовжуються. Зараз проводиться реконструкція в туалетах терапевтичного відділення, після якої усі санітарні кімнати для пацієнтів в усіх відділеннях міської лікарні будуть приведені до належного вигляду. Реалізація такої програми забезпечить хворим відповідні санітарно-гігієнічні, комфортні умови перебування у лікарні, створить зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку».

Очільник міста також повідомив, що у міській лікарні розпочато реконструкцію соляної кімнати. Дмитро Биков відзначив:

«Давно відомо, що повітря, насичене сіллю, має цілющий вплив на здоров’я людини. Соляна терапія дає позитивний ефект при лікуванні дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шкіряних покривів, піднімає життєвий тонус організму. Облаштування такої соляної кімнати в нашому місті гірників буде доцільним та корисним для наших мешканців».

Стрічка новин