У Полтаві стартував конкурс малюнку "Прирічковий парк - парк моєї мрії"

У Полтаві стартував конкурс малюнку "Прирічковий парк - парк моєї мрії"

Цього тижня у Полтаві стартував конкурс малюнку «Прирічковий парк – парк моєї мрії». Жителям міста та району пропонують зобразити, яким вони бачать парк на Леваді, та отримати за це подарунки. Обмежень у віці учасників та стилі робіт немає.

26 березня розпочався прийом малюнків, присвячених Прирічковому парку. Обов’язкова умова конкурсу – зобразити красу парку та потенціал його розвитку.

«Цей конкурс проводять для популяризації парку, але також він покаже, яким його уявляють діти, молодь. Цікаво, яким саме мешканці хочуть бачити цей парк, як він може розвиватися», – зазначила менеджер проектів«Cіті Лаб» Ірина Садовнікова.

Після завершення прийому робіт, усі малюнки розмістять на сторінці Прирічкового парку в Facebook. Переможця визначатимуть шляхом підрахунку лайків під кожним з них. «Збір» лайків триватиме з 16 до 27 квітня. Вікових обмежень для учасників немає. 

Конкурс проводять у трьох категоріях: молодша (до 8 років), середня (8-12 років) та старша (від 13 років). У кожній з них визначать по три переможці, котрі отримають цікаві та корисні подарунки.

Прийом робіт триває до 13 квітня включно. Подати малюнки на конкурс можна в офісі ГО «Нова Полтава» за адресою вул. Котляревського, 6 у будні з 9.00 до 18.00. При цьому потрібно буде вказати ім’я, вік автора та контакти. 

У разі виникнення додаткових запитань, можна звертатися до організаторів: pryrichkovy.pl@gmail.com.

Стрічка новин