Фотографи та відеографи з усієї України прибули до Полтави

У міському Центрі позашкільної освіти пройшов традиційний конкурс «Погляд Майстра». Серед учасників - талановиті фотовідеоаматори віком до 18-ти років. Дводенний конкурс дав можливість дітям позмагатися у різних номінаціях, а також отримати корисний досвід на майстер-класах.

Починаючи з 2008 року, у Полтаві визначають кращих юних фотографів та відеооператорів. Цей рік не став винятком. На базі міського Центру позашкільної освіти відбувся конкурс «Погляд майстра».

Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

- В цьому році, як бачите, в нас вже ювілей, 10 років, як існує цей конкурс. На цей конкурс з'їжджаються діти з різних регіонів України. Зокрема, у цьому році до нас приїхало 60 учасників з різних міст нашої прекрасної батьківщини України. Це Івано-Франківська, це Чернівецька області, це Харків.

Учасників боролися за перемогу у номінації «Фото» та «Відео», а саме - студійний портрет, жанр та людина в русі. Випробувала свої сили на конкурсі і Валерія Колієнко. Дівчина займається фотографією вже 5 років, відео роботами - трохи менше.

Валерія Колієнко, учасниця конкурсу (м.Полтава)

- Це конкурс відео- та фотоаматорів, я в ньому беру участь вже не перший рік, це, мабуть вже п'ятий, чи щось таке... Вирішила цього року взяти участь, бо з'явилися роботи які можна надати. Це фотороботи, я учасник фото-номінації.

З міста ж Миргород на конкурс приїхав Данило Дяченко зі своїм братом. Хлопці говорять, що найцікавіше на таких творчих змаганнях - це майстер-класи та спілкування з «колегами». Сьогодні ж вони не просто беруть участь у конкурсі, а й готують новий матеріал для місцевого телеканалу.

Данило Дяченко, учасник конкурсу (м.Миргород)

- Ми вже другий рік сюди їздимо, тому що Полтава - це наші добрі друзі, нас запрошували багато разів до себе, саме студія «Альфа». І ось запросили на конкурс, і минулого року, і в цьому році ми їздимо набратися досвіду і зробити нові роботи.

Усі учасники конкурсу мали змогу навчитися чогось нового, почути оцінку свої робіт від фахового журі та прогулятися вулицями Полтави і відвідати музеї. Переможці ж отримали почесні відзнаки.

Стрічка новин