У Полтаві відбувся творчий вечір Юрія Трейгеля

Автор та виконавець пісень потішив присутніх власними композиціями, а також патріотичними творами. Влаштували цей захід в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Для Юрія Трейгеля він став першим персональним концертом у творчій кар'єрі.

Юрій Трейгель - полтавський бард. Пісні почав писати ще у 20 років. На появу тієї чи іншої музичної композиції, говорить автор, зазвичай спонукають душевні хвилювання.

Юрій Трейгель, автор та виконавець пісень

- Внутрішні переживання, страждання, так просто я від хорошого життя не пишу.

На сьогодні авторських пісень у пана Юрія відносно небагато. У супроводі гітари він також виконує твори інших бардів. Зокрема Володимира Висоцького. 

Юрій Трейгель, автор та виконавець пісень

- У мене було в житті декілька вчителів. Перший - мій батько, його авторитет, його чесність, принциповість. Двір мене трішки виховав, щоб не зраджувати друзів, щоб взаємодопомога була. І в підлітковому віці з'явився Висоцький. Він вчив своїми піснями, як поводитися, бути відвертим, відважним.

Творчість цього співака та поета колись і привела Юрія Трейгеля до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара.

Вікторія Піскова, провідний бібліотекар Полтавської бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- У нас був досить шикарний захід, присвячений творчості Висоцького і присвячений його ювілею, то Юрій погодився взяти участь у цьому вечорі і він був без перебільшення окрасою цього вечора, бо він виконав кілька пісень Володимира Висоцького. Після того ми потоваришували.

А після цього виникла спільна ідея проведення такого творчого вечора. Загалом, кажуть у бібліотеці, книгозбірня розширює свої можливості. Зараз тут не лише можна читати, а й знайомитися з цікавими людьми, насолоджуватися музикою, піснями та розвиватися творчо. 

Стрічка новин