Понад 90 юнаків з Полтави планують призвати до лав Збройних Сил України цієї весни

У міському військкоматі відбулося засідання призовної комісії. На неї запросили 25 хлопців, які отримали повістки. Більше про це - у наступному сюжеті.

З першого березня у Полтаві стартував весняний призов. У рамках нього до лав Збройних Сил потрапить і Кирил Чергинець. Хлопець зізнається: не має жодного бажання служити. Напередодні він зробив пропозицію своїй дівчині. Мріяв про літній відпочинок на морі, про власний будинок та сім'ю. 

Кирил Чергинець, призовник

- На півтора року їхати з дому, залишати сім'ю, батьків, сестру молодшу та, звісно, дівчину не хочеться.

Та члени призовної комісії вирішили інакше.

Серед призовників були і ті, для кого служба в армії не проблема. 

Андрій Миць, призовник

- Що тут поганого? Все одно від цього нікуди не подінешся. Навіщо тікати, ховатися? Якщо, по факту, що тут такого? Це більше стереотип в моєму розумінні.

Заступник військового комісара Олександр Варейбус говорить: цьогоріч навесні з Полтави до лав Збройних Сил України заплановано призвати 91 чоловіка. Наразі на засідання призовної комісії викликали 25 юнаків. 

Олександр Варейбус, заступник військового комісара Полтавського міського військового комісаріату

- Заходи оповіщення ще проводяться, але призовники, котрі не отримали повістки, згідно з Законом України про військовий обов'язок - стаття 15 пункт 8 - у разі, якщо повістка з будь-яких причин не надійшла, зобов'язаний з'явитись до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

З 10 квітня почнеться відправка юнаків на службу. Олександр Варейбус запевняє: призовники до участі в антитерористичній операції не залучаються.

Стрічка новин