На Полтавщині триває нова оздоровча кампанія з організації відпочинку дітей

На Полтавщині триває нова оздоровча кампанія з організації відпочинку дітей

До уваги батьків, опікунів, піклувальників! Триває нова оздоровча кампанія з організації та проведення якісного оздоровчо-відпочинкового процесу дітей Полтави. Вона реалізовується через часткове відшкодування вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області та за рахунок пільгових путівок, що надаватимуть у Полтавській ОДА.

У 2018 році продовжує діяти система часткового відшкодування вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, яку здійснюють відповідно до наявної у дитини пільгової категорії, перелік яких визначений Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Про механізм здійснення відшкодування можна ознайомитися у наведеній нижче інформації.

Ознайомитися з мережею закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області можна тут.

Додатково повідомляємо, що з січня розпочали формування банку даних дітей пільгових категорій Полтава віком від 7 до 17 років включно, для направлення їх в заклади оздоровлення та відпочинку Полтавської області та за її межами за путівками, що надаватимуться Полтавською облдержадміністрацією.

Для включення дитини до банку даних необхідно звернутися за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кабінет, 122, для подання відповідної заяви з копіями наступних документів:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- підтверджуючий документ про наявність у дитини відповідної пільги.

Нагадаємо, для полтавських школярів визначили список музеїв, куди можна сходити на весняних канікулах.

Стрічка новин