Чи відповість хтось за побиття?

Ольга Гунжель, редактор газети Кобеляцького району «Хроніки громад», потрапила до лікарні зі струсом мозку та зламаним носом. Такі «бойові поранення» жінка отримала при виконанні чергового журналістського завдання. Представники організації Громадсько-політичного руху «Справедливість» вважають, що цю ситуацію не можна залишати поза увагою і той, хто винен, має бути покараним. 

У Бутенківській сільській раді виник конфлікт. Як стверджує місцевий депутат Павло Гунжель: її представники не надають всю інформацію, яка його, як депутата, цікавить. 

Павло Гунжель, депутат Бутенківської сільської ради

- Звернувся із заявою, яку зафіксували. Мені відмовили 21 числа (березня), обіцяли надати 23 числа. І 23 числа, розуміючи, що може бути відмова, я із дружиною, яка на цей момент є журналістом «Хроніки громад» прибули в сільську раду.

Павло Гунжель розповідає: після відвідин Бутенківської сільської ради цього дня, його дружина Ольга Гунжель потрапила до лікарні.

Павло Гунжель, депутат Бутенківської сільської ради

- Фактично через декілька хвилин, після того, як заява зареєструвалася на дружину напали працівники. Відразу працівниця сільської ради вибивала камеру, вчепилася в волосся та почала бити, а потім приєднався до цієї процедури й охоронець.

І як наслідок, зі слів Ольги Гунжель, - струс мозку, перелом носа та пошкоджена фото- і відеоапаратура. 

На захист потерпілих наразі стає Полтавська обласна організація Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість».

Євгеній Мартосенко, голова Полтавської обласної організації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»

- Він займав активну громадську позицію і намагався боротися з корупцією та її проявами: ставив незручні запитання чинній владі. Після того, як він став депутатом він неодноразово вказував про те, що сесія, яка відбувається вона не законна, багато порушень і такого іншого.

Євгеній Мартосенко говорить: побиття стало вже останньою краплею. До цього невідомі били цеглою вікна у помешканні родини Гунжель та магазині, у приміщенні якого знаходиться офіс газети «Хроніки громад».

З приводу всіх цих ситуацій депутат Павло Гунжель звертався до поліції з заявами. Але, як стверджує останній, результатів поки що немає.

Євгеній Мартосенко, голова Полтавської обласної організації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»

- Ми сьогодні зібралися зробити заяву стосовно депутата сільської ради від партії «Справедливість», на якого скоюється тиск, а останнім часом, а саме останні кілька днів скоїли побиття його дружини: зламали носа та зробили струс мозку.

Представники партії сподіваються, що офіційні звернення допоможуть вирішити дану проблему. У свою чергу ми залишаємо право за іншою стороною конфлікту висловити свою позицію щодо цієї ситуації в ефірі нашого каналу.

Стрічка новин