Зміни у деяких таборах відпочинку області завершилися, та сьогодні табір «Супутник» прийняв ще одну групу: на відпочинок вирушили діти з обмеженими фізичними можливостями

Започаткувати такий напрям роботи з цією категорією дітей вирішили спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Майже тридцять діток з нескладними вадами здоров’я вирушили до табору «Супутник» на перший у своєму житті самостійний відпочинок. Організувати чотириденний семінар з цікавою розважальною програмою взялися фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Соціологи давно мали на меті увести у практику заходи, які б допомогли адаптуватися такій категорії дітей у соціумі. Та й волонтерам центру – студентам Полтавського педуніверситету – робота з дітьми буде гарного практикою. Зазвичай батьки діток з обмеженими фізичними можливостями постійно перебувають поруч, і тим самим ізолюють дитину від спілкування з однолітками. Цілком здорові діти, у свою чергу, теж позбавлені дружби з дітьми такої категорії. Тому подібні виїзди, сподіваються спеціалісти центру, допоможуть надолужити соціальну адаптацію дітей з нескладними вадами здоров’я. Згодом, можливо, знайдеться й база для регулярних виїздів з більш придатними умовами, ніж звичайний табір відпочинку.

У дорогу дітей та їхніх наставників провели батьки та педагоги, а ввечері у самому «Супутнику» на них очікує продовження літнього відпочинку: з розвагами на свіжому повітрі у колі справжніх друзів.

Стрічка новин