Полтавські танцівники повернулися з міжнародного конкурсу з перемогами

Зразковий художній танцювальний колектив «Каблучок» гідно захистив честь нашого міста на цьому багатожанровому фестивалі. Про свій успіх на міжнародному конкурсі у вівторок танцівники розповідали міському голові Олександрові Мамаю.

З XIV Міжнародного багатожанрового фестивалю мистецтва «ArtTalentFest-2018» з перемогами до Полтави повернулися вихованці танцювального колективу «Каблучок». Своїми досягнення діти завдячують тренуванням зі своїм керівником, Анною Рак, а також міському голові, адже саме Олександр Мамай допоміг колективу виїхати на конкурс.

Анна Рак, керівник зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Каблучок»

- Сьогодні ми завітали до міського голови, Олександра Федоровича подякувати йому за небайдуже ставлення до нашого колективу, до ансамблю «Каблучок». За те, що він нас постійно підтримує у наших проханнях.

Діти один поперед одного поспішають розповісти Олександру Мамаю про конкурс, у якому не лише брали участь вже другий рік поспіль, а й вибороли 2 перших і одне друге місце.

Аліса Мирощенко, вихованка зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Каблучок»

- Це був міжнародний фестиваль ArtTalentfest. Наш колектив на ньому був вже другий раз ми їздили. Перший раз ми зайняли там перше місце. Ми їздили туди з іспанським танцем, зайняли перше місце, і нам було дуже радісно ще раз туди приїхати.

Дана Кочекова також вихованка зразкового художнього танцювального колективу «Каблучок». Дівчинка говорить, що за перемогу боротися було не легко, але їм вдалося, сьогодні колектив з нетерпінням чекає наступних конкурсів.

Дана Кочекова, вихованка зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Каблучок»

- Ми часто їздимо на конкурси і успіхи у них у нас дуже добрі. Іноді у нас не все виходить, але ми не розчаровуємося, а йдемо далі та прагнемо більшого.

Міський голова у свою чергу нагадав, що завжди радий дітлахам у своїй приймальні. У відповідь на коровай, пам'ятну статуетку з конкурсу та теплі слова від маленьких гостей, Олександр Мамай вручив малечі м'які іграшки та побажав нових перемог та звершень.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Хочу сказати, що у нас є ціла програма на допомогу цим колективам. І раз сьогодні саме танцювальний колектив «Каблучок» прийшов подякувати міському голові, то це і свідчить саме про те, що я особисто, і весь без виключення депутатський корпус не стоїть осторонь наших дітей.

Стрічка новин