Де можна обрати сімейного лікаря для підпису декларації

Де можна обрати сімейного лікаря для підпису декларації

Як побачите таку наліпку на медзакладі, зважайте - там можна підписати декларацію з бажаним сімейним лікарем або терапевтом або педіатром для дитини. Про це написала на сторінці у соцмережі в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

З 2 квітня, коли почнеться національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, їх розміщуватимуть ті медзаклади, які вже підключилися до електронної системи охорони здоров’я.

Отже, якщо ви вже обрали медзаклад або лікаря, яким довіряєте та вони є в електронній системі - з квітня ви можете туди прийти та підписати декларацію. З липня Національна служба здоров’я почне перераховувати цьому медзакладу кошти за ваше обслуговування.

Якщо ще не визначилися з лікарем - переймайтеся не варто. Ви не обмежені в часі та матимете змогу підписати декларацію в будь-який момент.

"Проте дуже рекомендуємо не відкладати це до останнього. Розпитайте знайомих або оберіть медичний заклад, який вам буде зручно відвідувати й дізнайтеся щодо лікарів у реєстратурі. Коли знайдете лікаря, візитом до якого будете задоволені, підпишіть із ним декларацію".

Також просять місцеву владу активно сприяти підключенню закладів до електронної системи охорони здоров’я.

Більше про національну кампанію “Лікар для кожної сім’ї”: http://moz.gov.ua/article/news/z-kvitnja-mozhna-obrati-svogo-simejnogo-likarja-.

Стрічка новин