У Кременчуці громадян прийматимуть в оновленому опорному пункті поліції

Відремонтоване приміщення днями відкрили у Крюківському районі міста. Відтепер у ньому постійно знаходитиметься дільничний, готовий у будь-яку мить прийти на допомогу місцевим мешканцям. 

Відкриття опорного пункту поліції на Раківці у Кременчуці мешканці чекали вже давно. Відтак не змогли пропустити його презентацію.

Віталій Малецький, міський голова Кременчука

- Ви просили, щоб ми відкрили тут опорний пункт поліції для того, щоб був дільничний, було місце, куди можна прийти порадитися, поскаржитися на когось, заявити про якісь порушення, які, на жаль, бувають ще інколи в нашому місті. І людина у формі, яка буде тут постійно знаходитися, - це символ законності, символ порядку.

На сьогоднішній день, кажуть правоохоронці, головне - це спокій та безпека громадян. Тож навколо відкриття цього опорного пункту свої зусилля об'єднали і представники влади, і депутати.  

Віталій Ботвина, начальник Кременчуцького відділу поліції

- Завдяки можливостям, наданим депутатським корпусом, міською радою, були прийняті відповідні рішення про фінансування програми правопорядку, в тому числі - це ремонти оцих опорних пунктів, який ми відкриваємо сьогодні.

Для гостей та мешканців правоохоронці влаштували екскурсію оновленим опорним пунктом поліції, а громадяни познайомилися зі своїми дільничними.

Стрічка новин