Чорнухинщину об’єднають в одну громаду

Чорнухинщину об’єднають в одну громаду

Днями, у Чорнухинському районному центрі культури і дозвілля селища відбулися громадські слухання щодо створення однієї об’єднаної територіальної громади з центром в Чорнухах, яке провів селищний голова Олександр Василенко. Він у цілому охарактеризував стан справ з об’єднанням в районі, адже громадські слухання вже відбулися на території усіх сільських рад.

Участь у заході взяли та виступили голова районної ради Надія Кривчун,  голова РДА Олег Ковган, Гільцівський  сільський  голова,  голова  асоціації голів сільських, селищної  рад Чорнухинського  району Юрій Козленко, які наголосили на перевагах об’єднаної територіальної громади та її ролі для збереження району і подальшої перспективи його розвитку,  закликали жителів селища підтримати об’єднання. 

Також відповіли на запитання присутніх в залі. Зокрема, Олег Ковган розповів про стан автомобільної дороги державного значення Т-17-14 Чорнухи–Лубни, яка зазнала суттєвих руйнувань (відрізок на території Мелехівської сільської ради), та роботи, які передбачено виконати в поточному році.

Учасники громадських слухань одноголосно схвалили створення однієї об’єднаної територіальної громади з центром у Чорнухах.  

Окрім того, селищний голова Олександр Василенко виступив перед присутніми із звітом про роботу за 2016-2017 роки.

Стрічка новин