Які країни не висилатимуть російських дипломатів

Уряди Австрії, Нової Зеландії, Туреччини, Словенії та Словаччини вирішили не ускладнювати відносини з РФ і не висилати російських дипломатів.

За словами Себастьяна Курца, Австрія, як нейтральна країна не висилатиме дипломатів.

"Швидше, ми хочемо бути будівельниками моста між Сходом і Заходом і тримати відкритими канали переговорів з Росією", – зауважив канцлер.

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн не вважає співробітників диппредставництв РФ шпигунами.

"У той час як інші країни оголосили про видворення нелегальних агентів російської розвідки, за офіційними даними, в Новій Зеландії немає нікого, хто підходить під такий профіль. Якби вони були, ми б уже вжили заходів", – йдеться в офіційній заяві.

За словами віце-прем’єра Туреччини Бекіра Боздага, “криза стосується відносин РФ і Великобританії”, тому вони повинні вирішити питання між собою.

"Туреччина не збирається приймати жодних рішень щодо РФ у зв’язку з цим. У нас хороші відносини з Росією", – цитують його РИА Новости.

Прем’єр-міністр Словенії Міро Церар запевнив, що його країна не висилатиме жодного російського дипломата та не вдаватиметься до інших подібних заходів. Там проведуть внутрішнє розслідування і лише потім зроблять остаточне рішення, передає Delo.

Не буде приєднуватися до світової реакції також Словаччина. За словами прем’єр-міністра Петера Пеллегріні, країна не буде “піддаватися жодному тиску та робити зайві театральні жести”.

Вчора стало відомо, що низка країн висилають російських дипломатів через справу про отруєння Сергія Скрипаля.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію