Піратський квест у бібліотеці

135 років тому світ побачив роман Роберта Луїса Стівенсона «Острів скарбів». З нагоди річниці у школярів міста була можливість не лише похизуватися своїми знаннями про книгу, а й активно відпочити. На театралізованому квесті «135 років пошуку скарбів» гості шукали свій скарб в океані книг.

«Острів скарбів» - роман шотландського письменника Роберта Льюїса Стівенсона, а окрім того ще й одна з найпопулярніших серед дітей пригодницьких книг. З нагоди річниці першого видання роману в обласній бібліотеці підготували незвичайний квест для школярів.

Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського

- Сьогодні у нас будуть такі завдання, більш рухливі, завдання туристичного плану, тому що зараз у нас будуть наші гості - це вихованці різних туристичних гуртків. І також у нас будуть інтелектуальні завдання, тому що ми - бібліотека, ми маємо показати книжки. Ми маємо розказати, ми маємо трохи дати інформації саме про цей роман і саме про письменника.

Гості квесту познайомилися з піратами, а також похизувалися своїми знаннями про роман «Острів скарбів». Діти говорять, що це - одна з їхніх  улюблених книг. 

Олег Серодков, школяр

- Сподобався Джим, там його героїчність, відвага, сміливість.

Максим Ананський, школяр

- Я читав її (книгу) на уроці літератури, ця книжка дуже весела, це для такої дитини як я, думаю сподобається.

Працівники ж бібліотеки та учасники костюмованого квесту переконані: після пригод у бібліотеці читачів точно стане більше.

Віолетта Єріна, виконує роль пірата

- Я впевнена, що вони після такого почитають, ті хто ще не прочитав. Також я бачу, що дітям цікаво, я бачу що вони цим взагалі зацікавились цією темою. І як можна не любити піратів?

Також працівники читальні запевнять, що це не перший і точно не останній костюмований квест. Адже саме такими незвичайними способами школярів можна відірвати від гаджетів та зацікавити їх читанням.

Стрічка новин