4 тижні навчання - і ти спеціаліст

На Полтавщині пройшли курси для підготовки тренерів з особистої безпеки. У ролі «вчителів» з поліцейськими працювали 60 досвідчених експертів з Канади, Естонії, Франції, Польщі та Швеції. Це вже їхній третій навчальний візит на Полтавщину. За результатами курсу відмінники бойової і тактичної підготовки отримали сертифікати.

- І дійсно, сподіваємося, що будемо з вами співпрацювати в майбутньому. 

- Я теж сподіваюся, що надалі будемо з вами співпрацювати. Дякую за ту підготовку, яку провели для наших працівників поліції. Я думаю, що вони отримали великий досвід за цей час. І надалі будуть передавати його нашим поліцейським. Ну звісно, ми будемо з вами працювати.

Це вже третій візит іноземців до тренінгового центру поліції Полтавщини. Мета - підготовка сертифікованих тренерів з особистої безпеки з усієї України. 

Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини

- Були фахівці із Швеції, Польщі, а також ті інструктори та тренери із інших областей, які вже пройшли відповідне фахове навчання і отримали сертифікати.

За весь період навчання, яке тривало 4 тижні, з поліцейськими працювали аж 60 досвідчених фахівців.

Орест Гнатиків, заступник голови Канадської поліцейської місії в Україні

- Ми намагаємося їм надати нову перспективу як по-іншому можна виконувати поліцейську роботу, адже вирішили, що такі методи працюють в Україні.

Курс підготовки включав практичну частину з тактики самозахисту, відпрацювання ситуацій різного рівня складності, а також іспити щодо цих блоків.

Віктор Коваленко, заступник начальника Тренінгового центру ГУ НП в Донецькій області

- Найтяжчий тиждень у нас був. Адже дивилися на нашу витривалість та рівень підготовки. Показали безліч нових технік та тактик. Корисним стало вивчення моделі застосування сили.

Іноземні експерти відзначили, що на Полтавщині умови тренінгової бази - якісні, а професіоналізм та ентузіазм місцевих тренерів поліції на високому рівні. Наприкінці навчання відмінники бойової і тактичної підготовки отримали сертифікати.

Стрічка новин