Триває реєстрація на полтавський аукціон побачень

Триває реєстрація на полтавський аукціон побачень

Залишилося менше тижня, аби заповнити анкету і стати учасником благодійного аукціону побачень «Серце до серця» у Полтаві.

Триває прийом заявок на участь у благодійному аукціоні побачень від фонду «Серце до Серця». За інформацією організатора аукціону Михайла Харіва, наразі зареєструвалося 120 осіб. Якщо розділити цю кількість осіб за гендерною ознакою, то 65% учасників – це дівчата, а 35% – хлопці.

Нагадаймо, зареєструватися на аукціон можна до 31-го березня. Торги за «лоти» розпочнуться вже 1-го квітня і триватимуть до 28-го квітня. Виручені від аукціону кошти будуть перераховані на благодійність. Мова йде про допомогу дітям із вадами слуху. Зауважмо, що на минулорічному благодійному заході вдалося зібрати більше 12 тисяч гривень.

Аукціон відбуватиметься так: мінімальна ціна лоту – 20 гривень. Ставку можна підвищувати лише на суму кратну 10. Прийом ставок буде проводитися у коментарях під фото.

Якщо особа запропонувала найвищі ставки та виграла лот, сплатити гроші потрібно до 30-го квітня. Для найвищих ставок організатори підготували подарунки від партнерів заходу.

Заповнити анкету для реєстрації можна тут. Детальніше про умови аукціону побачень можна прочитати на сторінці організаторів.

Стрічка новин