І знову - перенесли

Судове засідання з приводу подій біля Газетної арки, у квітні минулого року, вкотре не відбулося. Цього разу сторона захисту обвинувачуваних - адвокати Григорій Фелоненко та Максим Дашко - не змогли прийти до зали суду, адже зайняті іншими процесами. Потерпілі та обвинувачувані були, але слухання перенесли на 21 травня.

Клопотання представника сторони захисту обвинувачуваних - Михайла Самойленка про перенесення засідання - виконали. Адже в залі були відсутні два адвокати - Григорій Фелоненко та Максим Дашко. 

Микола Сватенко, представник потерпілих

- В даному судовому засіданні повинні були досліджуватися речові докази, також матеріали кримінального провадження. Зокрема, відеозаписи, які не були досліджені на минулому судовому засіданні. А також висновки експерта.

Нагадаємо, на минуле засідання, яке було 11 березня, один з потерпілих - Олександр Коба - до зали суду не з`явився через стан здоров`я. Сьогодні ж - прийшов, але на самопочуття й досі скаржиться.

Олександр Коба, потерпілий

- Погано, але на це засідання з`явився вже трошки «підлатавши» поранення, щоб продовжити цей процес. Але тепер вже не наша сторона вирішила його перенести.

Потерпілий Олександр Коба розповідає: сьогодні під час засідання мали обговорювати й результати експертизи.

Олександр Коба, потерпілий

- Вони (сторона захисту обвинувачуваних) почали сумніватися стосовно цих ножових поранень, тому попросили, щоб я ще раз пройшов цю судмедекспертизу. Я її пройшов і попередньо. Я не бачив самих документів, але коли проходив судмедекспертизу, то судмед нарахував ще більше ножових поранень, ніж до того їх фіксували.

Активісти та ще один потерпілий Дмитро Юденко вважають: чергове перенесення справи по Арці - не просто так.  

Дмитро Юденко, потерпілий

- Намагання підсудних затягнути цю справу, щоб люди менше приділяли цьому увагу і це їм (обвинувачуваним) дасть змогу уникнути покарання.

Судове засідання у цій справі перенесли на 21 травня.

Стрічка новин