СБУ долучилася до слідства трагедії в одеському таборі "Вікторія"

СБУ долучилася до слідства трагедії в одеському таборі "Вікторія"

До розслідування трагедії в одеському дитячому таборі "Вікторія", долучилися оперативники управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ. Про це сайту "24" повідомили активісти ГО "Оберіг".

Відомо, що представники економічної контррозвідки СБУ провели окремі експертизи і в кінці минулого тижня отримали повні результати. У цьому злочині багато справжніх винуватців. Але найголовніше – пожежа у "Вікторії" була не єдиним подібним випадком. По всій території України було зафіксовано низку пожеж з одними і тими ж ознаками.

"В інших випадках обійшлося без летальних випадків. Але це не означає, що завтра у нас не відбудеться така ж пожежа в місцях масового скупчення людей – ймовірність цього дуже велика,– розповіли в ГО "Оберіг".

При цьому, на уточнююче запитання, чи означають зафіксовані однакові ознаки на різних пожежах, що до них були причетні одні і ті самі люди, які діяли за однаковими схемами, активісти відповіли ствердно.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі спалахнула пожежа. У результаті, 3 дитини загинули та ще 3 потрапили до лікарні. 18 вересня суд взяв під варту директора табору "Вікторія" Петроса Саркісяна. Прокуратура Одеської області заявила: у зв'язку із тим, що корпус дитячого табору “Вікторія” майже повністю знищений вогнем, підтвердити чи спростувати окрему версію причини пожежі не можливо. Відтак у слідства залишаються чотири ймовірні версії виникнення пожежі.

Стрічка новин