Полтавка Надія Яцевич відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Привітати довгожительку з Днем народження прийшли представники міської влади. Їй вручили нагрудний знак та почесну грамоту. З ювіляркою у святковий день вдалося поспілкуватися і нашим журналістам.

Надія Яцевич за своє життя побачила та пережила чимало: голодомор 32-33 років, Другу світову війну та післявоєнні роки. У свій 100-ий День народження іменинниця приймає гостей. У її квартиру ледь вміщаються усі, хто прийшов привітати ювілярку. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Надія Романівна, ми Вам принесли нагороду, тому що ви дожили до 100 років. Медаль Вам.

Надія Яцевич народилась у сім'ї виконроба. До Полтави зі своєю сім'єю переїхала в 1955 році. Спочатку працювала в сільськогосподарському інституті на кафедрі механізації, потім - у науково-дослідному інституті Емаль Хіммаш на посаді «вчений секретар». Наразі її доглядає дочка. Вона має двоє онуків та вісім правнуків. Ювілярка зізнається: здоров'я вже не те. Але гостям - радіє.

Надія Яцевич, святкує 100 років

- Спасибі Вам велике. Ви для мене найбільший подарунок.

Особисто довгожительку вітає і міський голова Олександр Мамай.

Полтавці вручає нагрудний знак та почесну грамоту. А ще - букети квітів, іменинний торт та, звичайно, численні побажання довгих років життя.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні людина у повному гуморі  із більш-менш нормальним здоров'ям, то це велика велика заслуга. Я хочу подякувати всім цим людям, які в своєму житті все побачили. Котрі відбудували післявоєнну нашу країну і завдяки цим людям ми сьогодні існуємо.

Неможливо було не помітити святкового вбрання Надії Яцевич - зроблена зачіска, манікюр. Та, як справжня господиня, ювілярка запрошувала всіх до столу.

Надія Яцевич, святкує 100 років

- Торт? Ну тоді давайте чай пити.

Стрічка новин