Ювілейний концерт «Мамина сорочка» відбувся у Палаці дозвілля «Листопад»

Його полтавцям подарувала творча родина Наталії Май. У програмі на слухачів чекали старі та нові пісні, а також яскраве шоу та лише позитивні емоції. Як це було - бачила та чула наша знімальна група.

Концертна програма «Мамина сорочка» відзначає свій ювілей. З цієї нагоди родина Наталії Май запросила до найбільшої зали міста - Палацу дозвілля «Листопад» - шанувальників своєї творчості. Серед гостей - чоловіки та жінки, різного віку та статусу, з Полтави й не лише.

Світлана Лиходід, гостя концерту

- Ми щиро раді, що вона сьогодні дає свій концерт у Полтаві, сподіваємося що це буде концерт далі у Києві. З превеликим задоволенням відвідуємо його. Ми приїхали делегацією, понад 100 чоловік, оскільки Великобагачанщина, вона взагалі багата талановитими людьми і тому ми сьогодні намагаємося підтримати нашу землячку.

З квітами та привітаннями до зали поспішають гості, серед них і родина Богодюк. Сім'я говорить: з творчістю Наталії Май знайомі вже давно. 

Валентина та Назар Богодюк, гості концерту

- Ми до Наталії ходимо постійно, коли б це не було. Коли був випускний, от такі дітки як оце вони... Ми постійно ходимо, бо у неї пісні для душі. Вона настільки душевно розповідає, така як доля кожного, кожної людини, через те ми до неї ходимо.

До привітань Заслуженої артистки України долучився і міський голова Олександр Мамай. Очільник міста подякував Наталії Май за її творчий внесок у музичну культуру Полтавщини.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні приємно те, що ця пісня у виконанні Наталії Май і її дочок лунає по всій території нашої країни і при кожному заході. Приємно те, що Наталія Май сьогодні хоче об'єднати цією піснею, «Маминою сорочкою», білою маминою сорочкою, нашу територіальну громаду.

У концертній програмі «Мамина сорочка» участь взяла не лише Наталія Май, а й її доньки - Олеся та Станіслава. Майстерне виконання музичних композицій під час виступу вдало поєднувалися з хореографічним супроводом та живою музикою.

Сама винуватиця свята, Наталія Май, говорить, що до концерту ретельно готувалися, адже точно знали, що слухачі у залі чекатимуть на справжнє шоу.

Наталія Май, Заслужена артистка України

- Щоб сонечко вийшло, щоб потеплішало, щастя нам, мирного неба, добра любові і всього найкращого.

Квіти, позитивні емоції та самобутність виконання. Наталія Май обіцяє і надалі дарувати свою творчість шанувальникам.

Стрічка новин