На Глобинщині впроваджують роздільну систему сміття

На Глобинщині впроваджують роздільну систему сміття

У  Глобинській міськраді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули низку важливих питань щодо заходів з благоустрою Глобинської ОТГ. Це і впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів на території громади, утворення Глобинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області, і зміни в квартирному обліку громадян та питання стосовно подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою приведення до належного стану території  населених пунктів громади, виконком прийняв рішення оголосити з 26 березня по 26 травня на території Глобинської міської ради двомісячник благоустрою, озеленення і чистоти. І провести 21 квітня «День довкілля», в рамках якого організувати залучення громадськості, підприємств, установ і організацій до заходів з озеленення території громади, повідомляють у міській раді.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому Глобинської міської ради Сергій Пономарьов, повідомив про необхідність впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів у населених пунктах громади для можливості їх подальшої переробки. Відповідно прийняли рішення встановити на контейнерних майданчиках біля багатоквартирних житлових будинків міста по одному контейнеру для збору ресурсоцінних компонентів побутових відходів та забезпечити регулярне вивезення зібраних компонентів побутових відходів для подальшої переробки.

Стрічка новин