На Полтавщині податкова виявила відмивання доходів

На Полтавщині податкова виявила відмивання доходів

З початку року, за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області, виявили чотири фінансові операції. Вони можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, повідомляє прес-служба відомства.

За результатами аналітичного дослідження, склали два матеріали з ознаками кримінального правопорушення за ст. 205 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 1 млн 95 тис. грн, за ст. 222 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 5 млн 955 тис. грн, за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків 5 млн 955 тис. грн.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області, облікували одне кримінальне правопорушення на загальну суму 735 тис. грн за статтею 212 Кримінального кодексу України. Відшкодували збитків за кримінальними правопорушеннями – 200 тис. грн.

Стрічка новин