100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів отримали заборону виїзду за кордон

100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів отримали заборону виїзду за кордон

Заборону на виїзд за кордон отримали майже 100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів. Про це в інтерв'ю «5 каналу» повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, також заборону на кермування транспортними засобами через несплату аліментів мають близько 90 тисяч осіб, заборону на користування зброєю та на полювання – понад 80 тис. осіб.

«Також ми ввели суспільно корисні роботи - для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів. По всій Україні складено вже понад 8 тисяч протоколів. (22 березня. - ред.) Солом’янський суд вперше виніс рішення та направив одного такого батька на 150 годин суспільно-корисних робіт», - повідомив міністр.

За інформацією Мін'юсту, наразі в Україні приблизно 3 млн дітей живуть у неповних сім'ях і мають право на аліменти або або отримують їх. При цьому кожне четверте рішення суду в Україні стосується саме стягнення аліментів. Міністр юстиції Павло Петренко заявив про плани збільшення мінімального розміру аліментів на дитину та кримінальну відповідальності для боржників з аліментів.

Як відомо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект №7277, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів.

На Полтавщині створили штаб з ліквідації заборгованості по оплаті аліментів.

Нагадаємо, працівники виконавчої служби продовжують роботу з боржниками з аліментів.

Стрічка новин