Як вижити чоловікові в жіночому колективі

Як вижити чоловікові в жіночому колективі

Якщо так історично склалося, що ви знайшли роботу, на якій здебільшого працюють жінки – будьте готові до всього. І це не просто слова, адже жіночий колектив – те ще випробування для представника сильної половини людства.І мова не про те, що вам потрібно буде постійно щось носити, ремонтувати та інше.

Якраз усе це виглядає "дитячими іграми" у порівнянні з тим, що на вас чекає. Отже, як вижити в жіночому колективі?

Вивчаємо середовище

У певній мірі жіночий колектив нагадує парламент: там можна знайти головну групу, яка частенько приймає не вельми логічні для всіх рішення; опозицію – тих, кому завжди все не подобається (причини цьому може не бути взагалі); та позафракційних (тих, хто ні до якої категорії себе не відносить). Якщо говорити про дружбу, то вона тут побудована на принципі "проти когось". Відповідно, потрібно відразу ж морально готуватися до того, що вас будуть заманювати до "свого табору".

Заповіді, яких слід притримуватись. Не зліть тих, хто головний. Звичайно ж, це не означає, що потрібно стати частиною них. Просто намагайтесь поводитись так, щоб не бути ворогом для будь-кого з них.

Не піддавайтесь на спокуси опозиції. Кожна з "груп" буде намагатися захопити вас. Тут головне – не піддаватися на прості, на перший погляд, спокуси, щоб не налаштувати проти себе половину колективу.

Ніяких позафракційних. Цей варіант, мабуть, найгірший. Краще оберіть позицію "гостя", коли ви готові прийти на допомогу кожній групі, але не плануєте стати її частиною.

Будьте щедрими на компліменти. Не забувайте, що жінки люблять вухами, тому їх потрібно регулярно задобрювати приємними словами та фразами. Тим більше, що компліменти дозволять вам отримати те, що необхідно "малою кров'ю", так би мовити.

Ніколи не ігноруйте. Ігнорування прохань або ще чогось – це практично готовність оголосити війну. Ми розуміємо, що вам абсолютно не цікаво слухати про нові тренди в макіяжі тощо, але вибір у вас не великий: або ви зацікавлено слухаєте, або будьте готові до того, що завтра ігноруватимуть вас.

Жартуйте вкрай акуратно. Забудьте про вульгарні анекдоти та жарти про білявок. У жіночому колективі навіть найбільш милий жарт може сприйнятися як смертельна образа. Воно вам треба?!

А загалом – не потрапляйте в жіночі колективи, щоб не стати жертвою інтриг, сварок і конфліктів, які, як правило, виникають на рівному місці.

Нагадаємо, вчені визначили жіночі імена, що мають найсильнішу енергетику.

Стрічка новин