Які документи треба мати, щоб оздоровити дитину влітку

Які документи треба мати, щоб оздоровити дитину влітку

Інформуємо вас про можливість оздоровити своїх дітей в таборах на території Полтавської області, використовуючи механізм відшкодування частини  вартості путівки.

На відшкодування частини  вартості путівки, у розмірі  2 прожиткових мінімумів для дитини від 7 до 18 років (3720,00 грн.),  мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років незалежно від наявності пільгової категорії.

Відшкодування частини  вартості путівки здійснюється один раз на рік за умови, що дитині не надавалася уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів усіх рівнів.

Тривалість оздоровчої зміни в закладі, протягом якої сім’я має право на часткове відшкодування вартості путівки, повинна бути не менше 21 дня.

Перелік документів, необхідних для відшкодування частини  вартості путівки:

- заява від одного з батьків дитини (осіб, які їх заміняють) про намір закупівлі путівки встановленої форми;

- надана батькам - заявникам згода закладу, який входить до затвердженого переліку, що підтверджує можливість закладу забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку, з зазначенням терміну перебування та повної вартості путівки з урахуванням віку дитини (оригінал); 

- свідоцтво про народження дитини (копія); - паспорт одного із батьків - заявників (усі заповнені сторінки) (копія);

 - довідка про присвоєння ідентифікаційного номера одного із батьків - заявників (копія); - згода на збір та обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»; 

- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб з зазначенням у ній дитини батьків - заявників або копія довідки про реєстрацію місця проживання дитини. 

Копії звіряються з оригіналами. За детальною інформацією звертайтеся  до сектору  у справах сім’ї, молоді  та спорту Оржицької  райдержадміністрації   /смт Оржиця, вул.Центральна , 24, каб. 23,  тел. 0508503223/

Нагадаємо, визначили список музеїв, які можуть відвідати полтавські школярі на весняних канікулах.

Стрічка новин