Чорнухинщина готується до весняної повені

Чорнухинщина готується до весняної повені

Чорнухинщина готується до пропуску льодоходу та весняної повені. Так, голова райдержадміністрації Олег Ковган,  провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому розглянули питання про стан готовності сил та засобів Чорнухинського району до пропуску льодоходу та весняної повені.

Участь у засіданні взяли  сільські, селищний голови, керівники підприємств, установ та організацій району. З цього питання виступили  Кізлівський, Харсіцький, Вороньківський сільські голови Анатолій Колот, Анатолій Цілик, Анатолій Басенко, які доповіли про стан готовності до весняної повені на території сільських рад. 

А також старший виконроб Чорнухинського ДРП філії «Лубенська ДЕД» ДП «Полтавський облавтодор» Володимир Іванов,  начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Ірина Семегал.

За результатами засідання, голова РДА дав відповідні доручення, спрямовані на недопущення надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу та весняної повені.

Стрічка новин