Під Полтавою зіткнулися мікроавтобус та поїзд

Під Полтавою зіткнулися мікроавтобус та поїзд

Про аварію до поліції повідомлення надійшло сьогодні о 09:40. Виїздом на місце події, працівники Полтавського районного відділення поліції встановили, що під час руху на залізничному переїзді в селі Марківка Полтавського району зіткнулися вантажний мікроавтобус "FORD Transit"та пасажирський потяг.

 Від удару автомобіль відкинуло від колій, попередньо, 30-річний водій отримав тілесні ушкодження, ступінь тяжкості яких з’ясовують медики. Обставини та причини ДТП встановлюють працівники поліції. 

"Шановні водії! Поліція Полтавщини вкотре нагадує, що залізничні переїзди є місцями особливо підвищеної небезпеки. Тому під час руху через колії слід безумовно дотримуватися Правил дорожнього руху!  - При під’їзді до переїзду потрібно знизити швидкість. - Рухатися через переїзд потрібно з невеликою постійною швидкістю. - Обгін на залізничних переїздах і ближче ста метрів перед ними заборонений. Заборонена також стоянка транспортних засобів ближче 100 метрів з обох боків від переїзду. - На самому переїзді заборонена й зупинка, і стоянка.- Рухатися через переїзд та зупинятися перед ним можна тільки в один ряд. - Починати рух через переїзд можна тільки при відкритому шлагбаумі й виключеній світловій та звуковій сигналізації.- Особливо небезпечний виїзд на залізничні колії на переїзді без шлагбаума". 

Будь-яким способом потрібно переконатися в безпеці руху: при недостатній видимості зупинити машину перед переїздом, вийти на залізничні колії й, подивившись в обидва боки, переконатися у відсутності поїзда, що наближається. 

Особливо обережним водій повинен бути в темний час доби, а також в умовах обмеженої видимості. У випадках, коли рух через переїзд заборонено, необхідно зупинити транспортний засіб не ближче 5 м. до шлагбаума або світлофора, а на нерегульованих переїздах – не ближче 10 м. до першої рейки. При наявності перед переїздом розмітки «Стоп-лінія» або знаків «Рух без зупинки заборонено» і «Стоп-лінія», необхідно зупинитися біля розмітки або в зоні знаків.  

Не можна починати рух відразу після проїзду поїзда. Необхідно почекати, поки поїзд відійде на деяку відстань від переїзду, щоб переконатися у відсутності зустрічного. 

Стрічка новин