Полтавці з сумчанами познайомились по скайпу

З нагоди Всесвітнього дня поезії, який відзначався 21 березня, в Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відбулася скайп-зустріч з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Крупської. В ній брали участь юні полтавські поети літературної студії «Перевесло» та їх однодумці із Сум.

Це авторська пісня Дани Тітенко «Осінь». Саме з нею на минулорічному фестивалі «Рекітське сузір'я» вона завоювала гран-прі. В творчому доробку дівчини – вже 2 пісні та 5 віршів. Тематика – різна: природа та кохання. Говорить: надихають події із життя. 

Дана Тітенко, юна поетеса

- Вірші я почала писати, може, з класу 5, але на більш високий рівень вони перейшли в минулому році. Через те, що я почала спілкуватись з Тетяною Іванівною Балагурою, вона навчила мене, як правильно писати вірші, прозові твори.

Дана Тітенко займається в літературній студії «Перевесло» на базі полтавського міського ліцею №1 імені Котляревського. Сьогодні вона та інші «студійці» мали змогу поспілкуватись за допомогою скайпу зі своїми «колегами» із Сум.

Тетяна Балагура, вчитель Полтавського міського ліцею №1

- Вчимо їх писати, висловлювати свою думку неординарно, неповторно, талановито, творчо, креативно. І тому щороку з'являються навіть наші книжки. А сьогодні будем знайомитись з такими же дітьми із сусідньої області.

Скайп-зустріч з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Крупської відбулася в Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. Приурочена до Всесвітнього дня поезії, який відзначали 21 березня.

Марина Федорова, завідуюча відділом краєзнавства Полтавської обласної бібліотеки ім.Котляревського

- Ми хочемо показати наших діток, ми, так би мовити, хочемо вийти за межі нашої бібліотеки, нашого міста. І через скайп-зустріч показати наших талановитих дітей сумчанам, а вони, відповідно, нам.

Такі обміни поетичними словами, запевнила Марина Федорова, надалі планують проводити частіше.

Стрічка новин