"Живою би не здалася": Савченко готова була підірвати себе

"Живою би не здалася": Савченко готова була підірвати себе

Савченко зустрілася зі свідком, якому повідомила про наявність у неї при собі в сумці бойових припасів - 8 гранат Ф-1. 

Народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту, була готова підірвати себе бойовими гранатами. Про це заявив прокурор під час засідання у Шевченківському районному суді міста Києва, який 23 березня обирає їй запобіжний захід.

"Відповідно до показань свідка Березня, 9 березня 2018 року у Києві Савченко за власною ініціативою зустрілася з указаним свідком, якому повідомила про наявність у неї при собі в сумці бойових припасів 8 гранат Ф-1, які вона готова використати за призначенням, зокрема підривом себе, але живою не здатися", – сказав він.

Зазначимо, під час свого виступу в суді нардеп оголосила голодування. Також вона наголосила, що не збирається тікати з України.

Нагадаємо, 22 березня Савченко позбавили депутатської недоторканності. Депутати також дозволили її затримання й арешт.

Після цього генпрокурор Юрій Луценко підписав та оголосив підозру Савченко в присутності адвоката. Її затримали і вона провела ніч у СІЗО СБУ.

Надію Савченко підозрюють у підготовці терактів у сесійній залі Верховної Ради. За словами Луценка, слідство має докази того, що вона планувала знищити бойовими гранатами дві ложі, а за допомогою автоматів добивати тих, хто виживе. Також генпрокурор повідомив, що Савченко з Рубаном збиралися обстріляти кортеж президента Петра Порошенка з гвинтівки "Топаз", яку виробили в "ДНР".

Стрічка новин