Двоє киян ошукували миргородських пенсіонерок

Жінкам літнього віку вони телефонували і говорили про те, що їхні близькі родичі потребують коштів для негайної операції після ДТП. Стурбовані пенсіонерки, не роздумуючи, віддавали шахраям великі суми грошей. Миргородським детективам вдалося вийти на слід зловмисників.

Близько 40 тисяч гривень віддали троє мешканок Миргорода телефонним шахраям.

потерпіла

- Голос почула сина. Каже, що я потрапив в автокатастрофу. І тоді ж стали торгуватися, що йому операція потрібна, давайте гроші.

- Тоді вже іншим голосом?

- Іншим голосом.

Гроші жінка знайшла та швидко передала зловмисникам. Тільки повернувшись додому, вона вирішила зателефонувати синові.

потерпіла

- Одійшла, чи не знаю, в шоковому стані була. Подзвонила, син мені відповів: «Я тут. Я не в лікарні». Приїхав сюди додому до нас.

Син потерпілої повідомив про те, що сталося, до поліції.

Сергій Бейгул, начальник Миргородського відділу поліції Полтавщини

- Дана подія була зареєстрована у черговій частині Миргородського відділу поліції, зорієнтовані всі наряди, і за прикметами детективам Миргородського відділу поліції вдалося затримати по «гарячих слідах» в місті Миргород двох громадян, мешканців міста Києва.

Чоловіки 31 та 32 років, користуючись прийомами психологічного впливу, змушували місцевих пенсіонерок віддавати їм гроші для «порятунку» родичів. Потерпілі жінки передавали шахраям від однієї до кількох тисяч гривень. За даними фактами в Миргородському відділі поліції відкрито низку кримінальних проваджень за ч.2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене групою осіб). Тривають слідчі дії.

Стрічка новин